Kaitpanku Klīnika 3.4. Wadi Lahami

Posted by admin on Nov 16, 2011 in Bildes, Blogs | 0 comments

Kaitpanku Klīnika 3.4. Wadi Lahami

Kaitpanku Klīnikas mērķis ir sapulcināt vienkopus visus tos kaitbordistus, kas grib izkopt savu braukšanas stilu kaitbordā, kā arī apgūt jaunus trikus. Kaitpanku Klīnikā ir nodrošināti ideāli apstākļi individuālajam progresam jebkurā no brīvstila formām.

KK3.4. būs pieejamas 3 dažādas konstrukcijas. Labs un plats kikeris visiem meistarības līmeņiem, ~60cm plats un ~6m garš iesācēju līmeņa slīdiņš, kā arī 30cm plats un 15m garš slīdiņš progresēt gribošajiem. Tāpat KK3.4. dalībnieki varēs baudīt maznoslogotu lagūnu, kurā vienlaicīgi netiek ielaisti vairāk kā 20 kaitotāji.

Wadi Lahami ir labākā vieta, kur trenēties jaunus trikus, kas sasniedzama no Rīgas lidostas bez pārsēšanās. Attālumi no gultas līdz ēdamzālei vai pludmalei nepārsniedz 200m, līdz ar to ir iespējams koncentrētes tikai uz kaitbordu. Līdz jostasvietai dziļais līcis ar smilšainu dibenu un gludu virsmu sniedzas 300m dziļumā un stiepjas apmēram kilometru lejā pa vējam. Ar ~12m2 un ~9m2 tu nosegsi visus kaitojamos vējus.

KK3.4. norisināsies 26.11.-10.12.

* Dzīvošana divvietīgos kokvilnas namos, brokastis, pusdienas, launags un vakariņas (ieskaitot bezalkoholoskos dzērienus) – 400Ls
* Transfērs no un uz Hurgadas lidostu – 80Ls
* Privātās lagūnas lietošana, inventāra glabāšana, glābšana, kaitparka uzturēšana un individuāli padomi meistarības celšanai – 100Ls
* Lidojums Rīga – Hurgada – Rīga ar inventāru – 270Ls (biļešu skaits ierobežots)
* Pieteikšanās uz e-pastu kaitpanki@gmail.com
* Jautājumi un ieteikumi turpat vai 29410089

Leave a Comment